chwilowki

Informacje

Rada i Zarząd Dzielnicy V Krowodrza
ul. Kazimierza Wielkiego 112/2
30-074 Kraków

Tel. (012) 636-95-95
Fax.
(012) 636-95-95
e-mail
rada@dzielnica5.krakow.pl
godziny przyjmowania mieszkańców: 10:00 -14:00

Logowanie

Dyżury

Dyżury w siedzibie Rady Dzielnicy V Krowodrza


Przewodniczący Rady Dzielnicy V Zygmunt Wierzbicki pełni dyżur w czwartki w godz. 10:00 do 12:00

 

 

 Zastępca Przewodniczącego Rady Dzielnicy V Edward Tarczałowicz pełni dyżur w poniedziałki w godz. 10:00 do 12:00 oraz każdy drugi czwartek miesiąca w godz. 18.00-19.00

 

Dyżury członków Zarządu: każdy czwartek w godz.18.00-19.00

 

 Dyżur Radnego Miasta Krakowa Jakuba Koska :

20.04.2017  18.00-19.00

18.05.2017  18.00-19.00

 

KOMISJA ARCHITEKTURY, BUDOWNICTWA I URBANISTYKI:

  p. Hoffman Jan      

  p. Jachimowski Mateusz
  p. Klimowicz Piotr
  p. Kozień Małgorzata

  p. Łukasik Przemysław                                                                            

  p. Mańczyk Łukasz
  p. Marcisz Zbigniew 

  p. Michałowski Janusz (przewodniczący)

  p. Pojałowska Anna

 


 


KOMISJA EDUKACJI:
p. Łukasik Przemysław (przewodniczący)
p. Mańczyk Łukasz

p. Michaluk Adam
p. Wierzbicki Zygmunt


 


KOMISJA INFORMACJI:

p. Biliński Jacek
p. Cekiera Wiktoria 
p. Grega Marcin
p. Klimowicz Paweł
p. Kłoda Joanna

p. Michaluk Adam (przewodniczący)
p. Tabisz Marcin
p. Tarczałowicz Edward
p. Wierzbicki Zygmunt


 


KOMISJA INFRASTRUKTURY KOMUNALNEJ:

p. Hoffman Jan
p. Mańczyk Łukasz (przewodniczący)
p. Marcisz Zbigniew

p. Michałowski Janusz

p. Pojałowska Anna
p. Wantuch Agnieszka
p. Wierzbicki Zygmunt

 

 


 


KOMISJA KULTURY, PROMOCJI, AKTYWIZACJI MŁODZIEŻY:

p. Chamielec Iwona (przewodnicząca)
p. Grega Marcin

p. Pojałowska Anna
p. Tarczałowicz Edward


 


KOMISJA OCHRONY ZIELENI:

p. Chamielec Iwona

p. Jachimowski Mateusz - (przewodniczący)
p. Kłoda Joanna
p. Kozień Małgorzata
p. Pojałowska Anna
p. Łukasik Przemysław
p. Tabisz Marcin


 


KOMISJA POLITYKI SPOŁECZNEJ:

p. Biliński Jacek (przewodniczący)
p. Grega Marcin
p. Hoffman Jan
p. Klimowicz Paweł
p. Tarczałowicz Edward
p. Wantuch Agnieszka

 


KOMISJA PRAWORZĄDNOŚCI:

p. Biliński Jacek
p. Cekiera Wiktoria

p. Grega Marcin
p. Jarząbek Rafał
p. Klimowicz Piotr
p. Kłoda Joanna (przewodnicząca)
p. Kozień Małgorzata
p. Wantuch Agnieszka
p. Wierzbicki Zygmunt

 


 


KOMISJA REWIZYJNA:

p. Chamielec Iwona

p. Jachimowski Mateusz
p. Jarząbek Rafał (przewodniczący)
p. Marcisz Zbigniew


 

Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com