Porozmawiajmy o Krowodrzy

Młynówka Królewska - konsultacje

Informacje

Rada i Zarząd Dzielnicy V Krowodrza
ul. Kazimierza Wielkiego 112/2
30-074 Kraków

Tel. (012) 636-95-95
Fax.
(012) 636-95-95
e-mail
rada@dzielnica5.krakow.pl
godziny przyjmowania mieszkańców: 10:00 -14:00

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 291 gości oraz 0 użytkowników.

Dyżury

Dyżury w siedzibie Rady Dzielnicy V Krowodrza


Przewodniczący Rady Dzielnicy V Zygmunt Wierzbicki pełni dyżur w czwartki w godz. 10:00 do 12:00

 

 

 Zastępca Przewodniczącego Rady Dzielnicy V Edward Tarczałowicz pełni dyżur w poniedziałki w godz. 10:00 do 12:00 oraz każdy drugi czwartek miesiąca w godz. 18.00-19.00

 

Dyżury członków Zarządu: każdy czwartek w godz.18.00-19.00

 

 Dyżur Radnego Miasta Krakowa Jakuba Koska :

20.04.2017  18.00-19.00

18.05.2017  18.00-19.00

 

BILIŃSKI Jacek

okręg wyborczy nr 15

Ulice: Kmieca, Litewska, Mazowiecka, Racławicka, Wójtowska.

 

 

 

 

CEKIERA Wiktoria

okręg wyborczy nr 14

Ulice: Kijowska, Bytomska, Kaziemierza Wlk. Młynówka Królewska, Racławicka, Zakątek, Podchorążych.

 

 

 

CHAMIELEC Iwona

okręg wyborczy nr 13

Ulice: Racławicka, Grottgera, Biernackiego, Kościelna, Kazimierza Wlk. Kujawska, Łobzowska, Plac Axentowicza, Sienkiewicza, Urzędnicza, Zbrojów, Wyspiańskiego.

 

 

 

 

GREGA Marcin

okręg wyborczy nr 19

Ulice: Racławicka, Kijowska, Mazowiecka, Wrocławska.

 

 

 

 

  

HOFFMAN Jan

okręg wyborczy nr 6

Ulice: Urzędnicza, Józefitów, Konarskiego, Królewska, Lea, Plac Inwalidów.

 

 

JACHIMOWSKI Mateusz

okręg wyborczy nr 1

 Ulice: Bydgoska, Gramatyka, Misjonarska, Nawojki, Piastowska, Rolnicza, Skarbińskiego, Kijowska.

 

 

 

    JARZĄBEK Rafał

okręg wyborczy nr 10

Ulice: Al. Słowackiego, Józefitów, Kazimierza Wlk. Królewska, Pomorska, Lenartowicza, Plac Axentowicza, Łobzowska, Sienkiewicza.

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

KLIMOWICZ Paweł

okręg wyborczy nr 9

Ulice: Gramatyka, Lea, Skarbińskiego, Chmiela, Obopólna, Piastowska, Podchorążych, Warmińska.

 

 

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

KLIMOWICZ Piotr

okręg wyborczy nr 12

Ulice: Kadecka, Kazimierza Wlk. Królewska, Galla, Przeskok, Siemieńskiego, Zakątek.

 

 

 

   

KŁODA Joanna

okręg wyborczy nr 17

Ulice: Al. Słowackiego, Cieszyńska, Lubelska, Mazowiecka, Prądnicka, Śląska, Słomnicka, Wrocławska.

 

 

 

 

  KOZIEŃ Małgorzata

okręg wyborczy nr 16

Ulice: Grottgera, Al. Słowackiego, Gzymsików, Mazowiecka, Sienkiewicza.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ŁUKASIK Przemysław

okręg wyborczy nr 8

Ulice: Smoluchowskiego, Królewska, Galla, Lea, Staffa.

 

 

 

 

MAŃCZYK Łukasz

okręg wyborczy nr 18

Ulice: Mazowiecka, Świętokrzyska, Kmieca, Litewska, Wójtowska, Wrocławska, Racławicka.

 

 

 

 

MARCISZ Zbigniew

okręg wyborczy nr 20

Ulice: Augustynka Wichury, Składowa, Oboźna, Poznańska, Racławicka, Łokietka, Wrocławska.

 

 

MICHALUK Adam

okręg wyborczy nr 7

Ulice: Chocimska, Kijowska, Królewska, Galla, Nowowiejska.

 

 

 

MICHAŁOWSKI Janusz

okręg wyborczy nr 11

Ulice: Kazimierza Wlk. Kijowska, Królewska, Galla, Nowowiejska, Urzędnicza.

 

 

 

 

POJAŁOWSKA Anna

okręg wyborczy nr 3

Ulice: Kijowska, Chocimska, Czarnowiejska, Lea, Plac Nowowiejski, Spokojna, Za Targiem.

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

  

TABISZ Marcin

okręg wyborczy nr 4

Ulice: Czarnowiejska, Ogrodniczek, Spokojna, Urzędnicza.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TARCZAŁOWICZ Edward

okręg wyborczy nr 5

Ulice: Chopina, Czarnowiejska, Karłowicza, Konarskiego, Lea, Symfoniczna, Szymanowskiego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WANTUCH Agnieszka

okręg wyborczy nr 2

Ulice: Armii Krajowej, Bakałarzy, Brązownicza, Budryka, Buszka, Hamernia, Kawiory, Konwisarzy, Miechowska.

 

 

 

WIERZBICKI Zygmunt

okręg wyborczy nr 21

Ulice: Friedleina, Kamienna, Odrowąża, Emilii Plater, Prądnicka, Składowa, Wrocławska, Zbożowa.

 

 

 

 

 

 

 

 


Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com